SAVUNMA SANATLARI DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

blog yazısı ekle !

SAVUNMA SANATLARI DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

Savunma sanatları ülkemizde en çok tercih edilen sportif faaliyetlerin başında yer almaktadır. Savunma sanatları denildiği zaman karate, aikido, jiu jitsu, tahi boks, Wushu, teakwondo, ninjitsu ve daha birçok spor akıllara gelmektedir. Bu sportif faaliyetlerin hemen hemen hepsi de ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Uzak Doğu menşeili olan savunma sporları özel hocaları denetiminde spor salonlarında ve spor merkezlerinde dersleri verilmektedir.Light Up Pilates

Oran

Light Up Pilates Stüdyosu'nun kurucusu ve eğitmeni olan Gökçen S. Zahidullahoğlu, spor hayatına 14 yaşında TÜTAV (Türk Tanıtma Vakfı) bünyesinde halk dansları ile başladı. Burada modern dans eğitimleri de alarak altı yıl boyunca birçok ülkede Türkiye'yi temsil etti.

Üniversite öğrenimine devam ettiği sırada fitness sporuyla tanıştı, mezun olduktan sonra spor hayatına ve kariyerine bu dalda devam etti. Ardından Türkiye Jimnastik Federasyonu'ndan, step-aerobik branşında antrenörlük belgesini aldı.

Daha sonra, Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu'ndan sırasıyla 1. ve 2. Kademe antrenörlük belgelerini de alarak çalışma alanını genişletti. 10 yıldır uzmanlaştığı dallarda grup derslerinin yanı sıra kişiye özel dersler de vermektedir.

Son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan yenilikçi antrenman türlerinden pilates ve kinesis konusunda hem ulusal hem de uluslararası birçok seminere, sertifika programlarına ve workshop'a katılarak eğitimler aldı. Postür bozuklukları (skolyoz, kifoz, hiperlordoz vb.) analiz ve tedavisi ile fizik tedavi ve rehabilitasyon sonrası egzersizler konusunda uzmanlaştı.

Eklem ve omurga rahatsızlıkları (bel-boyun) ile diz problemlerinin giderilmesi konusunda fiziksel problemleri olan kişilerle çalıştı.

Hamile ve yeni doğum yapanların yanısıra, osteoporoz ve obeziteye bağlı şikayetleri olan kişilerle de çalışarak bireylerde iyileşme süreçlerini hızlandırmaktadır.

Kariyerine Lightup Pilates Stüdyosu'nda devam etmektedir.devamını oku...
Adres: Esat Özoğuz Sokak No:5 Or-An-Ankara

Spor Hocam Spor Kompleksi

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Konutkent Mahallesi 3028.Sokak No:16/A-6 Kule Evo 2. Kat Başkent Üniversitesi karşısı

PilateSystem Studio Plus

Çayyolu

devamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2846. Sokak 2H-1 Dorapark Villaları Çayyolu-Ankara

Quads Team

Çayyolu

devamını oku... Adres: Konutkent Mahallesi 3028. Cadde 16-B/10 Kule Evo Çayyolu-Ankara

Bournefit Spor Salonu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Mah. 3381. Sok. No: 2/C Çayyolu-Ankara

Dior Gym

Kızılay

devamını oku... Adres: Selanik cad. 7/13 Kızılay-Ankara

Fit Town Training

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2857 Sokak No: 7/1 Çayyolu-Ankara

NCore Training Studio

Çayyolu

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3066. Sokak No:21 Çayyolu-Ankara

Fly High Studio

Çukurambar

devamını oku... Adres: Regnum Sky Tower Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:57/9 K Çukurambar-Ankara

Yaşamkent Koryo Spor Kulübü

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent mah. 3207 cad. No: 95 Yaşamkent-Ankara

Body Lab Gym Personal Training

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Caddesi 3316. Sokak No:2/5 Terra Sitesi Alacaatlı Çayyolu-Ankara

Gymfona Personal Training Studio

Yıldız

devamını oku... Adres: Hilal Mah. 676. Sok. No:23 Yıldız Çankaya-Ankara

Deniz Spor Kulübü - Yaşamkent

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3036. Cadde No:40/A Çankaya-Ankara

Atılım Gym

Bağlıca

devamını oku... Adres: Bağlıca Bulvarı No:1 D3 Etimesgut-Ankara

Oranium Fit

Oran

devamını oku... Adres: Ferit Recai Ertuğrul Caddesi 2/D Oran-Ankara

Level Up Fitness Center

Keçiören

Level Up 2015 yılında Mustafa Yaman ve Samet Çetin ortaklığında LEVEL UP FITNESS CENTER adıyla Tepebaşı Mahallesi Çığ Sokak No:62 Keçiören Ankara adresinde kurulmuştur. Profesyonel işletmecilik anlayışıyla en iyi ve en sağlıklı şekilde hizmet vermek için profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Sağlıklı yaşam, sağlıklı spor için sürekli yenilikler ve araştırmalar yaparak hizmet kalitesini en yüksek seviyeye taşıyoruz. Aileler çocuklarını çocuk kulübüne getirip onlar spor yaparken çocukların da eğlenerek veya ödevlerini yaparak ebeveynlerini bekleyebilirler. Spor sonrası Teras Cafe'de dinlenmek, kısacası yaşam seviyenizi yükseltmek için gerekli hizmeti vermeye hazırız.devamını oku...
Adres: Tepebaşı Mahallesi Çiğ Sokak No: 62 Keçiören-Ankara

Sportif Yaşam Kulübü Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Eskişehir Yolu Prestij Konutları No:364/1 Çayyolu-Konutkent-Ümitköy-Ankara

Wind Life Sports

Batıkent

devamını oku... Adres: Yenibatı Mahallesi 2359. Sokak No:2 Batıkent-Ankara

No 50 Personal Training Studio

Yıldız

devamını oku... Adres: Rabindranath Tagore No:50 Hilal Mahallesi Yıldız-Ankara

Ankyra Wolt Sports Club

Balgat

devamını oku... Adres: Ceyhun Atıf Kansu Cad. Ata Plaza 1. Kat No: 100/26-50 Balgat-Ankara


Savunma sanatları dersleri haftalık olarak ücretlendirilir. Haftalık yaklaşık olarak 3 gün ve 1 saat ila 2 saat arası bir ders süresi olan savunma sporları ders fiyatları ders saatleri başına haftalık olarak belirlenir. Yani örnek olarak biz sizlere Ankara içerisinde ki bazı spor salonu ve spor merkezlerinde yapılan savunma sporu ders fiyatlarını araştırdık. Ve bu ücretler savunma sporları arasında değişiklik gösterdiği için yaklaşık olarak ders başına 60 TL ila 170 TL aralığında değişmektedir. Bu ücretler daha önceden de belirttiğimiz gibi sadece Ankara içerisinde bazı spor salonu ve spor merkezlerinden alınmış fiyatlardır. Bu sebeple fiyatlar değişiklik göstere bilir ve artabilir ya da azalabilir. Ayrıca spor salonları ve spor merkezleri savunma sanatları dersleri için yılın belirli dönemlerinde bazı kampanyalar düzenleyerek daha çok müşteriyi derslerine katmak için çalışmalar yürütmektedir.

Savunma sanatları dersleri fiyatları için öncelikli olarak yapmanız gereken şey size en yakın bir spor salonuna ya da spor merkezine giderek ders fiyatları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler almaktır. Bu aşamadan sonra bir arkadaş grubunuz varsa onları davet ederek toplu olarak savunma sanatları derslerine yazılarak daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz ve en önemlisi kampanya zamanlarına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu zaman aralıklarında spor salonları gerçekten çok uygun fiyatlarla öğrenci kaydı yapmaktadırlar. Tabi bunun haricinde belirli bir süre devam ettiğiniz spor salonu ve ya spor merkezi varsa savunma sanatları dersleri için tekrardan buralarla irtibata geçebilir ve uygun fiyatlarla yeniden derslere başlayabilirsiniz. Daha önceden de belirttiğimiz gibi savunma sporları derslerine uygun fiyattan katılmak istiyorsanız kampanya günlerini takip etmeniz gerekmektedir.