SAVUNMA SANATLARI DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

blog yazısı ekle !

SAVUNMA SANATLARI DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

Savunma sanatları ülkemizde en çok tercih edilen sportif faaliyetlerin başında yer almaktadır. Savunma sanatları denildiği zaman karate, aikido, jiu jitsu, tahi boks, Wushu, teakwondo, ninjitsu ve daha birçok spor akıllara gelmektedir. Bu sportif faaliyetlerin hemen hemen hepsi de ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Uzak Doğu menşeili olan savunma sporları özel hocaları denetiminde spor salonlarında ve spor merkezlerinde dersleri verilmektedir.

Ankara'da Savunma Sanatları için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Savunma Sanatları


Savunma sanatları dersleri haftalık olarak ücretlendirilir. Haftalık yaklaşık olarak 3 gün ve 1 saat ila 2 saat arası bir ders süresi olan savunma sporları ders fiyatları ders saatleri başına haftalık olarak belirlenir. Yani örnek olarak biz sizlere Ankara içerisinde ki bazı spor salonu ve spor merkezlerinde yapılan savunma sporu ders fiyatlarını araştırdık. Ve bu ücretler savunma sporları arasında değişiklik gösterdiği için yaklaşık olarak ders başına 60 TL ila 170 TL aralığında değişmektedir. Bu ücretler daha önceden de belirttiğimiz gibi sadece Ankara içerisinde bazı spor salonu ve spor merkezlerinden alınmış fiyatlardır. Bu sebeple fiyatlar değişiklik göstere bilir ve artabilir ya da azalabilir. Ayrıca spor salonları ve spor merkezleri savunma sanatları dersleri için yılın belirli dönemlerinde bazı kampanyalar düzenleyerek daha çok müşteriyi derslerine katmak için çalışmalar yürütmektedir.

Savunma sanatları dersleri fiyatları için öncelikli olarak yapmanız gereken şey size en yakın bir spor salonuna ya da spor merkezine giderek ders fiyatları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler almaktır. Bu aşamadan sonra bir arkadaş grubunuz varsa onları davet ederek toplu olarak savunma sanatları derslerine yazılarak daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz ve en önemlisi kampanya zamanlarına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu zaman aralıklarında spor salonları gerçekten çok uygun fiyatlarla öğrenci kaydı yapmaktadırlar. Tabi bunun haricinde belirli bir süre devam ettiğiniz spor salonu ve ya spor merkezi varsa savunma sanatları dersleri için tekrardan buralarla irtibata geçebilir ve uygun fiyatlarla yeniden derslere başlayabilirsiniz. Daha önceden de belirttiğimiz gibi savunma sporları derslerine uygun fiyattan katılmak istiyorsanız kampanya günlerini takip etmeniz gerekmektedir.