WUSHU DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

blog yazısı ekle !

WUSHU DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

Wushu dersi sporcunun boş zamanlarına uygun programlar oluşturularak kendini dinlendireceği zamanda katılabilir. Şöyle ki, derslere öğrencilerin katılması için hafta sonları olarak ayarlandığı gibi çalışan kişiler için de hafta sonu veya hafta içi programlar belirlenir. Bu programı wushu kurslarında hoca veya antrenör ile kararlaştırarak en uygun ve saatleri seçebilirsiniz.

Ankara'da Wushu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Wushu


Ülkemizde nüfus olarak kalabalık ve yoğun şehirlerden Ankara, İstanbul gibi önde gelen isimlerde insanlar bu yoğunluktan biraz olsun kurtulmak, sinirini ve stresini boşaltmak için savunma sporlarına akın etmekteler. Bunların arasında wushu da yer almakta. Hem günlük hayatınıza renk katacaksınız hem de savunma yol ve yöntemlerini öğrenerek güvende olmanın vereceği huzur içinde olacaksınız. Son zamanlarda giderek artan nüfus sonucunda kişisel problem sorun olarak karşılaşılmaktadır. Bu durumda kendini, malını, sevdiklerinizi korumak lüks değil adeta zorunluluklar arasındadır. Yolda yürürken hiç beklenmeyen bir tehlike karşınıza çıkabilir. Bu tür riskler için önceden önlem almak mantıklı bir tercih olacaktır. Tercihler arasında wushu ilk sırada olmalıdır.

Wushu dünyanın farklı ülkelerinde ilgi görmekte özellikle ülkemizdeki ilgi azımsanmayacak niteliktedir. Wushu kurslarına katılarak wushu derslerini doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bütün bu anlatılanlar iyi de wushu dersleri fiyatları nelerdir? Gibi sorular aklınıza takılabilir. Türkiye de birçok ilin arasından Ankara'yı seçtik ve geniş çaplı bir araştırma ile sonuçları belirledik. Ankara ilimizdeki wushu kurslarında verilen dersler 1 saatlik süreden oluşmaktadır. Fiyatları ise Ankara'nın ilçesinde ve merkezinde değişik şartlara sahip farklı kurslar mevcuttur. Bundan dolayı semte, hocaya, sporcuya, sezona, fırsatlara göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ankara wushu kurs fiyatı incelemelerimize göre haftalık öğrenciler için 65 TL siviller için 80 TL den başlayarak 150 TL ve kursun sahip olduğu öğrenci sayısına veya özel ders niteliğine göre 250 TL'ye kadar ulaşmaktadır.

Bu fiyatlar üzerinde grup olarak katılma ya da bireysel olarak hoca ile birebir ders yapma faktörleri de etkili olduğunu hatırlatmakta fayda görmekteyiz. İlk derslere gözlemci olarak katılarak kararlarınız rasyonelleştirmeniz için size sunulan bir fırsattır.