bg

Burcu Gürbüz - Özgeçmişi

Bağlantı Kur
Cinsiyet Kadın

Bağlantılar 1

Özgeçmiş

Spor yaşantısı Atletizm ile başlamıştır. Kısa mesafe yarışçılığının ardından Ankara Üniversitesi-Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokuluna girmiş, lisans eğitiminin ardından aynı üniversitede Yüksek Lisans Eğitimini de tamamlamıştır.
Cimnastik antrenörlüğünün yanı sıra Step-Aerobik ve Pilates antrenör belgelerine sahiptir. Kendi adına kurduğu Cimnastik Kulübünde yarışmacı sporcular yetiştirmektedir. 2002 yılından itibaren Ankara'nın önde gelen spor ve sağlık kulüplerinde Step-Aerobik ve Pilates eğitmenliği yapmıştır. Gençlik ve spor Genel Müdürlüğü tarafından Step-Aerobik Antrenör Eğitimi programlarında öğretim elemanı olarak görevlendirilmiş ve çok sayıda antrenörün eğitimine katkı sağlamıştır.
Birçok Pilates Eğitim Programına katılarak, yerli ve yabancı eğitmenlerden eğitim almıştır. Pilates eğitimini USA'da tamamlayarak Comprehensive pilates eğitmeni olmuştur. Kendisine ait üç ayrı pilates stüdyosu olan Melek Burcu Kankal, stüdyolarında çok sayıda yardımcı eğitmen istihdam etmekte ve Pilates Eğitmeni yetiştirmektedir.

Çalışma Geçmişi

PilateSystem Studio Plus
Çayyolu
Kickboks Antrenörü
10/2017 -
-