JUDO DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

blog yazısı ekle !

JUDO DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

Judo dersi hafta da belirli günlerde yapıldığı gibi çalışma programı da kişilere özel olarak hazırlanır. Bu yazımızda judo dersine katılmak isteyen sporcular için bir bilgi edinmeleri amacıyla hazırladık. Ülkemizde judo sporu oldukça yaygın olarak tercih edilen bir spordur. Hemen hemen her şehirde birçok spor kursu ve spor merkezinde dersleri verilmektedir. Peki, ama judo dersi fiyatları ne kadardır? Biz bu soru için en merkezi şehir olan Ankara içerisinde faaliyette olan judo kurslarından ders ücretleri hakkında bilgi topladık. Öncelikle belirtmemizde fayda var ki, bu belirttiğimiz ders ücretleri Ankara içerisinde ki bazı semtlerden ve bazı spor merkezlerinden alınmış fiyatlardır. Sizin bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterebilir.Regnum Roxx Sport

Çukurambar

devamını oku... Adres: İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:57/F Regnum Sky Tower Çukurambar - Ankara


Yaptığımız araştırmalarda ders ücretlerinin 65 TL den başlayarak 150 TL'ye kadar değişmektedir. Ders süresi bu tür yoğun tempolu sporlarda 1 saat olarak belirlenmekte ve haftanın 3 gününde ders yapılmaktadır. Bu aslına bakılırsa sağlık için oldukça önemli bir durumdur ve bir sporcunun judo sporundan maksimum verim alabilmesi için belirlenmiş en ideal ders süresidir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız judo dersi başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Biz konumuza geri dönecek olursak yani judo dersi haftada 3 saat olarak yapılır ve ücretleri de ortalama 65 ila 150 TL aralığında değişmektedir. Ama bu ücretler oldukça değişken olabilmektedir. Yani yılın belirli dönemlerinde spor kursları ve spor merkezleri daha çok müşteriye hitap edebilmek için oldukça avantajlı kampanyalar düzenlemektedir.

Diğer bir yandan judo dersleri için belirlenen bu fiyatlar, son dönemlerde artan spor kursları ve spor merkezlerinin sayısının artmasıyla rekabet ortamında bulunan spor merkezleri fiyatları oldukça aşağı çekmişlerdir. Ayrıca bir judo kursuna giderek özel fiyat isteyebilir, ailenizi ve ya arkadaşlarınızı da bu uygun fiyatlardan yararlandırabilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı kalmayarak spor merkezlerine belirli bir dönem devam eden müşterilerine özel de fiyat avantajları sunulduğunu hatırlatmamızda fayda vardır. Eğer sizde judo derslerine katılmak istiyorsanız size en yakın bir spor salonu ve ya spor merkezine giderek fiyat alabilirsiniz.