TAE BO DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

blog yazısı ekle !

TAE BO DERSİ FİYATLARI NELERDİR?

Tae bo dersine katılım her geçen gün artmaktadır. Bu da beraberinde spor kurslarının ve spor merkezlerinin sayılarının artmasını getirdiği gibi seçiciliği ve alternatifleri de beraberinde getirmiştir. Yani tae bo sporu yapmak isteyen bir kişi için oldukça fazla imkân ve alternatifler bulunmaktadır. Ayrıca bu durum sadece erkek sporcular için değil her yaştan ve her cinsten insanın ulaşabileceği fırsatlar haline dönüşmüştür.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi spor salonlarının ve spor merkezlerinin artmasıyla birlikte tae bo eğitiminin ve derslerinin verildiği kurslarda beraberinde artmaktadır. Bu sayede rekabet ortamı oluşmuştur ve her tae bo kursu kendilerine göre müşterilerine özel fırsatlar ve kampanyalar düzenleyerek daha fazla dikkat çekmektedirler.


Jet Spor Kulübü

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi 1936. Sokak No:10-3A Ümitköy-Ankara

Move'n More Personal Training

Eryaman

devamını oku... Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi Malazgirt 1071.Cadde Göksu Hill Tower No:18 Eryaman - Ankara

Jet Spor Kulübü - Çukurambar

Çukurambar

devamını oku... Adres: İşçi Blokları Mahallesi 1500. Cadde ODC Alışveriş Merkezi No:9/1 Çankaya - Ankara

Tuğcu Fight Club Pt Studio

Yaşamkent

Ankara Yaşamkentte bulunan Tuğcu Fight Club PT Studio salonumuzda milli antrenörler eşliğinde ister birebir ister grup dersi olarak Pilates, Aletli refomer boks muay thai kick boks ,mma branşlarını yılların tecrübesi olarak vermekteyiz.

Tuğcu Fight Club PT Studio birebir özel dersler ayrıca grup dersleri boks, muay thai, kick boks ,mma branşlarında milli antrenörler eşliğinde özel dersler verilmektedir.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mahallesi 3132 Sokak No:21 Yaşamkent-Ankara


Biz bu yazımızda ise sizler için tae bo dersi fiyatlarını araştırdık. Özellikle belirtmemizde fayda vardır ki; bu fiyatlar Ankara içerisinde ki tae bo kurslarından alınan fiyatlardır. Bu fiyatlar tamamen örnek niteliğinde olup diğer illerde, ilçelerde, semtlerde ve hatta kurslarda bile değişiklik gösterebilir. Ankara tae bo kursları ders fiyatları saatlik olarak belirlenir. Bu ücretler ise yaklaşık olarak 60 ila 150 TL arasında değişmektedir. Tabi daha önceden de belirttiğimiz gibi bu ders ve kurs ücretleri kişiye özel olarak sunulan kampanyalarla birlikte değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca sadece bununla da sınırlı kalmayarak birçok spor kursu ve spor merkezi yılın belirli dönemlerinde kayıt yaptıran gerek tek olarak gerek ise de grup halinde kayıt yaptıran öğrencilerine ve tae bo sporcularına belirli avantajlar ve kampanyalar sunmaktadır.

Ama yine de belirtelim ki bu fiyatlar tamamen örnek teşkil etmesi niteliği taşımaktadır ve sizin bulunduğunuz yere göre ve spor salonu ya da spor merkezine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle yapacağınız en iyi iş size en yakın bir spor salonu ya da spor merkezine giderek tae bo dersi için özel fiyat istemek olacaktır. Bu sayede gerek bütçenize en uygun tae bo kursu bulabileceğiniz gibi birçok kişinin de tae bo derslerine katılabilmesine yardımcı olabilirsiniz.