Ankara Boks

Boks Ankara Savunma Sanatları

BOKS

"Ankara'daki Boks merkezleri aşa??da listelenmiştir. Ankara Boks merkezlerini inceleyiniz."

Elbette vücudunuza peş peşe atılan sağlam yumrukları karşılamak çok doğru bir şey olmasa da, yumruk yemeden kendi yumruklarınızı konuşturmak oldukça faydalı egzersizlerden birisidir. Aynı zamanda boks antrenmanları sırasında kullanılan kum torbaları, ipler, eldivenler, sallanan hedefler oldukça da eğlencelidir. Tüm bunların sonucunda ise vücudunuzun tamamını çalıştırdığınız ve sizi adeta formunuzun ve zindeliğinizin zirvesine çıkartacak ç...
devamı...

Savunma Kursu Ara

Arama Sonuçları

Premium Boks

VIP+ Boks

toplam 42 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Boks Ankara Savunma Sanatları

BOKS

"Ankara'daki Boks merkezleri aşa??da listelenmiştir. Ankara Boks merkezlerini inceleyiniz."

Elbette vücudunuza peş peşe atılan sağlam yumrukları karşılamak çok doğru bir şey olmasa da, yumruk yemeden kendi yumruklarınızı konuşturmak oldukça faydalı egzersizlerden birisidir. Aynı zamanda boks antrenmanları sırasında kullanılan kum torbaları, ipler, eldivenler, sallanan hedefler oldukça da eğlencelidir. Tüm bunların sonucunda ise vücudunuzun tamamını çalıştırdığınız ve sizi adeta formunuzun ve zindeliğinizin zirvesine çıkartacak çok önemli bir spor yapmış olursunuz.

Özellikle görünümünüz üzerine etki edeceği kas belirginliği, vücut toparlanması ve kas sıkılığı yanında metabolizmanıza ve dolayısıyla genel sağlık durumunuza da inanılmaz faydaları bulunmaktadır. Bu etkilerin en başında ise kardiyovasküler sisteme olan yararları gelir. Şöyle bir düşünüldüğünde de aslında ortalama 3 dakika süren bir round boyunca boksörlerin ne kadar enerji harcadıkları ve o sırada ne kadar ani bir kalp ritmi artışı sağladıklarını hepimiz biliriz. İşte bu ani kalp ritmi değişiklikleri vücudumuzun direncini ve kuvvetini artırmak için oldukça önemlidir ve boks antrenmanları bunların hepsini size sağlar.

Her ne kadar yine aynı boks maçları oldukça stresli geçse de sizin gerçekleştireceğiniz antrenmanlar çok daha keyifli ve eğlenceli geçecektir ve ne kadar kapasiteniz olduğunu gördüğünüz de siz de çok şaşıracaksınız. Bunun sonucunda ise enerjinizi dışarıya vurmak sizi oldukça rahatlatacak ve stresten uzak tutacaktır. Yoğun geçecek böyle bir program sonrasında ise mevcut hormon seviyeleriniz de dengelenmiş olup aradığınız huzuru kolayca bulabileceksiniz.