ÜNLÜ TAE BO HOCALARI

blog yazısı ekle !

ÜNLÜ TAE BO HOCALARI

Türkiye'de tae bo adlı yazımızda ülkemizde tae bonun gelişimi hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmıştık. O yazılarımızda da ülkemizde tae bo artık gerektiği ilgiyi görmekte ve hatta artık dünyaca ünlü tae bo hocaları yetiştirilmiştir. Aslında 1990'lı yıllarda ortaya çıkmış olan tae bo kısa bir süre sonra ülkemize gelmiş olmasına rağmen sadece 10 ila 15 yıllık bir süre zarfında tam anlamıyla hizmet vermiştir. İşte sizler için araştırdığımız birkaç tane dünyaca ünlü tae bo hocalarımızın isimleri ve hakkında ki detaylı bilgiler;Jet Spor Kulübü

Ümitköy

devamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi 1936. Sokak No:10-3A Ümitköy-Ankara

Move'n More Personal Training

Eryaman

devamını oku... Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi Malazgirt 1071.Cadde Göksu Hill Tower No:18 Eryaman - Ankara

Jet Spor Kulübü - Çukurambar

Çukurambar

devamını oku... Adres: İşçi Blokları Mahallesi 1500. Cadde ODC Alışveriş Merkezi No:9/1 Çankaya - Ankara

Tuğcu Fight Club Pt Studio

Yaşamkent

Ankara Yaşamkentte bulunan Tuğcu Fight Club PT Studio salonumuzda milli antrenörler eşliğinde ister birebir ister grup dersi olarak Pilates, Aletli refomer boks muay thai kick boks ,mma branşlarını yılların tecrübesi olarak vermekteyiz.

Tuğcu Fight Club PT Studio birebir özel dersler ayrıca grup dersleri boks, muay thai, kick boks ,mma branşlarında milli antrenörler eşliğinde özel dersler verilmektedir.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mahallesi 3132 Sokak No:21 Yaşamkent-Ankara


FEDERASYON EĞİTMEN KADROSU

  • Reyhan OKSAY
Balerin, Modern Dans Eğitmeni, Koreograf, Pilates Eğitmeni, Egzersiz Uzmanı

Reyhan Oksay tae bo alanında birçok çalışmaya imza atmış bir isimdir. Gerek çocuklarla olsun gerek yetişkinlerle olsun birçok çalışma yürütmüştür.

-Çocuklarla,
2005 - 2011 yılları arasında çocuklarla yaptığı çalışmalar büyük bir başarıya ulamıştır. Özellikle küçük yaşlarda ki çocuklarla yapılan çalışmalar çok önemlidir. 2 ila 7 yaş grubu ile yakından ilgilenmiş, çeşitli dans dersleri, ritim, doğaçlama, drama dersleri vermiştir.

-Yetişkinlerle,

2006 - 2007 yıllarında Marmara Üniversitesi'nde birçok kişinin ilgisini çekecek olan dersi kredili ders olarak, Modern Dans dersleri vermiştir. Aynı zamanda Büdans'ta dansçı olmak isteyen kişilere dans eğitimi vermiş, festivallerde yarışmışlardır. Ayrıca dans eğitimler halen devam ediliyor.

2010 yılından bu yana İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi personeline dersler verilip, beraber çalışılıyor.
2011 - 2013 yılları arasında Tekfen Tower, Fitmax Gym Stüdyosunda iş ortağı olarak çalışılmıştır.
2012 yılından bu yana Microsoft Grubu ile dersler devam etmektedir
2012 yılından bu yana Puma ile derslere devam edilmektedir. Ayrıca Puma Reyhan Oksay'ın 2 yıldır bireysel sponsorudur. Puma ile spor, medya, sosyal alanlarda da çalışılmaktadır

  • JALE ÖZEN
  • HAKAN SCHEIBE


İŞ DENEYİMİ

2001 – 2012 Serbest Kayropraktor

BAĞLI OLDUĞU KURULUŞLAR

Dünya Kayropraktik Birliği (World Chiropractic Alliance)

  • Dr. Nalan Soydaş (Engin)
  • Hatice Fügen Bayrak
Daha ülkemizde birçok uzman tae bo hocası görev yapmakta ve öğrencilerine ders vermektedirler. Şimdilerde ise yani tae bo hocalarının yetiştirilmesinde de birçok görev üstlenmişlerdir.